Rémy Martin Louis XIII. Cognac 40% 0,7l

Dostupnosť
Centrála Trenčín - skladom
Predajňa Ilava – 0 ks
Predajňa Púchov – 0 ks
Predajňa Nové Mesto nad Váhom – 0 ks
3 241,95 €
2 701,63 € bez DPH

Legenda medzi koňakmi s viac ako storočnou históriou. LOUIS XIII ako jediný nesie označenie „Ultra Premium Cognac“. Je vrcholným prejavom majstrovstva všetkých, ktorí sú spojení s jeho vznikom. LOUIS XIII nie je iba koňak, je tiež známkou luxusu a kvality. Môže sa stať statusom životného štýlu či investícií, ktorých hodnota nikdy neklesá.

FARBA- Čistá farba tmavého jantáru

ARÓMA- Jemná aróma zázvoru a muškátového orieška

CHUŤ- Základom jedinečnej chuti kráľovského koňaku je najlepší réva na svete. Dokonalá harmónia kvetín, ovocia a korenia s drobnou prímesou jazmínu a mučenky. Filtráciou získava tento koňak aj jemné aróma zázvoru a muškátového orieška. V neposlednom rade sa vám na jazyku rozvinie vôňa ruží a fialiek, ktorú melodicky podtrhuje santalové drevo a med.

VÝROBA- Základom jedinečnej chuti kráľovského koňaku je najlepší vinič na svete. Ten pochádza z odborníkmi najvyššie hodnotenej oblasti Cognac, z oblasti Grande Champagne. Unikátna klíma spolu s vápencovým podložím stelesňujú dokonalé podmienky pre pestovanie viniča. Táto štedrá pôda chránená pred extrémnymi vplyvmi počasia umožňuje korienkom viniča vziať si to najlepšie. Od januára do marca potom predstavujú jednotlivé pálenice svoje eaux-de-vie cellar masterovi Perriettovi Trichetovi a porote z Rémy Martin. Z celkového množstva, obsahujúceho až tisíc vzoriek, je vybraný asi iba tucet, ktorý sa stane budúcim kráľovským koňakom.

ZRENIE- Zrenie prebieha v rozmedzí 40 až 100 rokov v sudoch z limousinského duba. Bezkonkurenčná harmonická vôňa, plná chuť a čistá farba tmavého jantáru patrí k nezabudnuteľným stretnutiam s týmto klenotom. Každá fľaša je vzácnym originálom uloženým v prepychovej kazete, ktorého číslo nájdete ako na fľaši, tak na zátke.

Parametre

Darčekové balenie (kazeta)
Výrobca / distribútor STOCK Slovensko, s.r.o.
Adresa výrobcu / distribútora Galvaniho 7/A, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Objem 0.7 l
Obsah alkoholu % 40
Počet ks v balení 1 ks
Krajina pôvodu Francúzsko
EAN 3024480002191
Hmotnosť 5.81 kg
Merná jednotka ks

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Super ceny a keď sa vyskytne problém hneď to aj riešia, naozaj sú topka

Overený zákazník,

Veľmi rýchle dodanie, dobré ceny tovaru aj dopravy

Overený zákazník,

dobrá cena, odporúčam

Overený zákazník,