Jägermeister Orange 33% 1l

Akcia Akcia VO
Dostupnosť
Centrála Trenčín - skladom
Predajňa Ilava – 4 ks
Predajňa Púchov – 3 ks
Predajňa Nové Mesto nad Váhom – 0 ks
Pôvodná cena
21,14 €
Ušetríte
2,61 € (12%)
18,53 €
15,44 € bez DPH

Zakotvené v histórii, obklopené prírodou, blízko Berlína – dolnosaské mesto Wolfenbüttel je domovom značky Jägermeister. Nezmenená receptúra a nepoľavujúca popularita. Komu by napadlo, že to, čo sa začalo ako oslavný prípitok medzi poľovníkmi, bude znamenať vznik príbehu. Príbehu rovnako silného, bohatého a rozmanitého ako je tento ikonický bylinný likér.

Syn Wilhelma Masta, Curt, bol ten, kto začal viesť rodinnú firmu na výrobu octu úplne iným smerom. Trvalo mu niekoľko rokov, kým vymyslel receptúru na Jägermeister. Pozostávala z 56 bylinných prísad. Curt Mast rád trávil voľný čas v prírode, preto potreboval fľašu, ktorá dokáže odolať náročnému používaniu. Aby našiel dokonalý tvar, púšťal rôzne tvarované fľaše po dubovej podlahe tak dlho až kým jedna z nich pád prežila. A vtedy sa rozhodol. Preto hranatá fľaša Jägermeister je už viac ako 80 rokov významným ikonickým prvkom v baroch a kluboch na celom svete.

Dr. Berndt Finke, vedúci oddelenia pre produkty a suroviny v spoločnosti Jägermeister je jedným z mála, ktorí poznajú tajnú receptúru výroby. Nemec ako sa patrí – jeho nekompromisným normám neunikne žiadny detail. Hovorí sa, že jednou z kľúčových prísad je jeho ostražitý pohľad.

Hudba sa môže meniť, odev sa môže meniť, ale každá generácia má svojich neúctivých perfekcionistov. Jägermeister stále vítajú tí, ktorí posúvajú hranice a prepisujú pravidlá – od večierkov v malých domčekoch až po veľké zhromaždenia.
Jägermeister Orange
Párty drink vytvorený s rešpektom k prírode. Prírodná aróma z vyzretých pomarančov zo Sicílie a precízna práca odborníkov, ktorí dokonale ovládajú svoje remeslo, sú zárukou jemnej a vyváženej ovocnej chuti.

Parametre

Výrobca / distribútor Mast-Jaegermeister SK s.r.o
Adresa výrobcu / distribútora Košická 56, 82108 Bratislava 2, Slovenská republika
Objem 1 l
Obsah alkoholu % 33
Počet ks v balení 6 ks
Krajina pôvodu Nemecko
EAN 4067700031747
Hmotnosť 1.76 kg
Merná jednotka ks

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som veľmi spokojný. Ďakujem pekne.

Overený zákazník,

Doporučujem

Overený zákazník,

Super, ako vzdy !

Overený zákazník,