O nás

Vážení návštevníci našej web-stránky,

dovoľujeme si Vám predstaviť slovenskú obchodnú spoločnosť PIMA s.r.o. so 100% účasťou domáceho kapitálu, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2006.

Spoločnosť PIMA s.r.o., obchoduje s alkoholickými, nealkoholickými nápojmi, vínom, tabakovými výrobkami i doplnkovým tovarom. Náš sortiment tovaru je široký, ponúkame značky domácich slovenských, ale aj zahraničných výrobcov. Momentálne naše pôsobenie úspešne rozširujeme aj do ďaľších regiónov.

V súčasnosti je spoločnosť PIMA s.r.o., vo vlastných priestoroch, kde sa nachádzajú skladové, kancelárske priestory a vzorková predajňa, kde je možnosť zakúpenia si tovaru maloobchodným i veľkoobchodným zákazníkom. Pri výbere, Vám rád pomôže odborne vyškolený personál našej spoločnosti. 

Počas našej existencie, úspešne pôsobíme na slovenskom trhu, nazbierali sme množstvo skúseností, ktoré nám dávajú istotu splniť každú požiadavku nášho zákazníka. Individuálnym prístupom k zákazníkovi si upevňujeme dobré meno a vysoké postavenie na trhu. Štruktúra a vysoká flexibilita firmy, umožňuje dosahovať vysokú kvalitu našich služieb. Sme schopní, prispôsobiť sa požiadavkám malých i veľkých odberateľov, o čom svedčí počet aktívne odberajúcich zákazníkov, ktorých počet presahuje 2000.

Tešíme sa na Vašu návštevu a úspešnú spoluprácu!

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Jeden deň kúpené a na druhý deň doručené, veľké+. Naozaj veľká spokojnosť.

Overený zákazník,

Objednané dodanie poštou operatívne zmenili a tovar mi doručili vlastným rozvozom, keď boli v okolí. Rýchlejšie a bezpečnejšie. Super.

Overený zákazník,

Dobre ceny a široky sortiment.Rychla dodacia doba.

Overený zákazník,