O nás

Vážení návštevníci našej web-stránky,

dovoľujeme si Vám predstaviť slovenskú obchodnú spoločnosť PIMA s.r.o. so 100% účasťou domáceho kapitálu, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2006.

Spoločnosť PIMA s.r.o., obchoduje s alkoholickými, nealkoholickými nápojmi, vínom, tabakovými výrobkami i doplnkovým tovarom. Náš sortiment tovaru je široký, ponúkame značky domácich slovenských, ale aj zahraničných výrobcov. Momentálne naše pôsobenie úspešne rozširujeme aj do ďaľších regiónov.

V súčasnosti je spoločnosť PIMA s.r.o., vo vlastných priestoroch, kde sa nachádzajú skladové, kancelárske priestory a vzorková predajňa, kde je možnosť zakúpenia si tovaru maloobchodným i veľkoobchodným zákazníkom. Pri výbere, Vám rád pomôže odborne vyškolený personál našej spoločnosti. 

Počas našej existencie, úspešne pôsobíme na slovenskom trhu, nazbierali sme množstvo skúseností a snažíme sa individuálnym prístupom k zákazníkovi si upevňovať dobré meno a vysoké postavenie na trhu. Štruktúra a vysoká flexibilita firmy, umožňuje dosahovať vysokú kvalitu našich služieb. Sme schopní, prispôsobiť sa požiadavkám malých i veľkých odberateľov, o čom svedčí počet aktívne odberajúcich zákazníkov, ktorých počet presahuje 2000.

Tešíme sa na Vašu návštevu a úspešnú spoluprácu!

 

Od decembra 2022 spoločnosť PIMA, s.r.o., vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“ realizuje projekt s názvom "Rozvoj zručností na podporu trhu práce vo firme PIMA, s.r.o."

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Neodporucujem ziadnym priatelom, lebo by mi to vyslopali a ja by som skoncil ako suchanek !

Overený zákazník,

super

Overený zákazník,

Rýchlosť

Overený zákazník,