Camel Compact Long 20 ks

Akcia VO

V zmysle zákona č. 377/2004 Z. z. o ochrane nefajčiarov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, predaj tabakových výrobkov, výrobkov, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, bezdymových tabakových výrobkov, nikotínových vrecúšok bez obsahu tabaku a elektronických cigariet nie je možné predávať na diaľku z dôvodu absencie systémového overenia veku.

Pokiaľ vaša spoločnosť nie je registrovaná v systéme evidencie tabakových výrobkov. Všetky tabakové výrobky vám budú predané v maloobchodnej cene. Nakúpené tabakové výrobky nebudete môcť použiť na ďalší predaj.

Zaregistrovať sa môžete na webe: tttsk.sk

Dostupnosť
Centrála Trenčín - skladom
Predajňa Ilava – 0 ks
Predajňa Púchov – 0 ks
Predajňa Nové Mesto nad Váhom – 0 ks
5,10 €
4,25 € bez DPH

Momentálne nedostupné


História značky Camel sa začína písať už v roku 1913 kedy R.J. Reynolds uviedol cigaretovú značku aká tu ešte nebola.Dnes po vyše 100 rokoch od jej vzniku je Camel skutočnou cigaretovou ikonou, ktorá je charakteristická nielen svojou prvotriednou tabakovou zmesou ale aj svojou kreatívnosťou a hravosťou. Camel Compact long prináša populárny kompaktný formát cigarety a krabičky, moderný vzhľad a tiež atraktívnu cenu. Cigarety Camel Compact sú v celo-bielom prevedení. Charakteristická je ich unikátna dĺžka (90mm), ktorá spotrebiteľovi prináša možnosť dlhšieho pôžitku z fajčenia oproti ostatným cigaretám v tomto formáte.

Parametre

Predajne balenie 10 ks
Výrobca / distribútor JTI Slovak Republic, s.r.o.
Adresa výrobcu / distribútora Digital Park I, Einsteinova 21, 85101 Bratislava 5, Slovenská republika
EAN 4032900147321
Hmotnosť 0.02 kg
Merná jednotka ks

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Výhodné

Overený zákazník,

OK

Overený zákazník,

odporúčam

Overený zákazník,